Tichnun 4 all

תשלומים על ההלוואה

לאחרונה, אנשים רבים פעיל להשתמש בשירותים של זיכויים העיצוב של הבנק. במקרה הזה אני חושב ש מרשת BE צודק במה בהוא אומר. בכל פעם הלוואה, אנחנו כל הזמן לחשוב על איך זה יחסוך כסף לשלם עבור הלוואות פחות. להלן אנסה להוביל 10, לדעתי, את הדרכים העיקריות לצמצום תשלומי המשכנתא. 1. לבנק יש מה שנקרא חברים המקבלים הלוואות בתנאים נוחים.

מי מקבל שכר על כרטיס, יכול לחסוך כמה אחוזים בשנה. כמו כן, אם כבר עשו את הלוואה, נפרעו בזמן ללא כל עיכוב, הבנק יכול ללכת לפגוש אותך. כמו כן, איתך כמו לווה טוב, הבנק לא יכול לקחת תשלום עבור פתיחת שמירה על חשבון ההלוואה. עם זאת, על מנת לקבל את כל החיסכון הזה, ראשית עליך להכיר את המיקום של ההלוואות בבנק מסוים. 2. אם בכל בנק אתה לא מצאו אפשרויות מתאים, אתה יכול לחפש אפשרויות עם בנקים אחרים. כמה בנקים הפחיתו את שיעורי למי תיעדו תעודת ההכנסה שלהם מאשר את 2-PIT. אם נטלת כבר הלוואה כל בנק וחזר בו בזמן, ללא יוצא מן הכלל להבטיח היסטוריית אשראי חיובית, לבקש לחלץ את הבנק על הכנות שלו והיושר.

שיטה זו יעילה במיוחד עבור מי הולכים לעשות משכנתא. 3. צרכן אשראי הוא תמיד יקר יותר מאשר המטרה. כאשר ההלוואות למקד את הצרכים מקדמה ישפיע על האחוזים. אם אתה יכול לשלם סכום חודשי גדול יותר מחושב, לשאול את ספירת אשראי מפקח תשלומים. ככל שתבצע את התשלום, להפחית את עלות ההלוואה, ובכך לצמצם את טווח ההלוואה. 4. אין צורך למהר. כמובן, זה רק טבעי, כי כולם רוצים לקבל הלוואה באותו יום. אבל שוב, אין צורך למהר. הקפד קודם לקרוא את תנאי ההלוואה ושיעור הריבית. אחרי הכל, את ההלוואה כביכול להביע תמיד יקר יותר. אחרי הכל, כאשר אקספרס – הבנק המלווה אינו יכול לבדוק במהירות שלך נתונים יש סיכון הולך וגדל. לעניות דעתי אריאל שרון יכול לקבוע . אם אתה ממהר, מושך יותר אשראי רגילים. הרכישות שלך לא הולכים לשום מקום, ותוכל לחסוך לעצמך עניין. 5. לפעמים אתה יכול לנצל את פעולות מתמשך. רבים מהבנקים לשתף פעולה עם החנויות כי הם בסך של הריבית על ההלוואה שהבנק עושה הנחה. 6. הלוואות רווחית מאוד על כרטיס מיוחד עם תקופת חסד. מהי המשמעות של הלוואות כאלה. אתם נמצאים בשימוש במשך חודש כסף מכרטיס זה, לכבות חוב במהלך תקופת החסד. למה אני צריך לכבות ההלוואה הוא תקופת חסד? כי בתקופה זו, הבנק לא לשלם ריבית. 7. עבור אנשים עריכת משכנתא אשראי, יש זכות גדולה. זה מורכב בעובדה פעם בחיים אתה זכאי לניכוי מס רכוש של עד 1 מיליון רובל. לפיכך, המדינה תחזיר לך סכום השווה ל -13% של 1 מיליון דולר, כלומר 130 000 רובל. 8. אם אתה לקחת משכנתא, תהיה לכם הזדמנות נוספת להציל את הריבית על ההלוואה. בשנת כמה בנקים, יש לזכור שלא כל, אתה יכול לקחת הלוואות במטבעות חלופיים, שיעורי ריבית נמוכים בהרבה מאשר דולר יורו. 9. מי לקח הלוואת יכול גם לחסוך כסף. ואתה יכול לחסוך אשראי מראש. אתה יכול לעשות מעט יותר חודשית מהסכום הנדרש. לפיכך, שיעור הריבית על יתרת ירידות. 10. מימון מחדש derivations ¬ האשראי הוא דרך יעילה לסביבה ¬ אסטרונומיה. אז מה היא השיטה הנוכחית? מהותה של שיטה זו הוא כדלקמן. אתה מחליט להחזיר את הבנק הישן באותו הזמן לקחת הלוואה בבנק החדש. עכשיו נסו להסביר מדוע. אנחנו שוב לקחת האשראי שלך או שיעורי התשלום החודשי עשוי להיות נמוך יותר. לפיכך, לא כל כך מעט דרכים כדי לשמור על עניין. כי ביסודיות על מנת לקבוע את כל החסכונות, לקחת, מחשבון עט ונייר, כל בקפידה לספור. האם זה שווה את זה במקרה הספציפי שלך רק דרך אחת – לקחת דף ועט נייר, מחשבון, וכל, את כל מחושב בקפידה. במקרה זה אתה צריך להקדיש תשומת לב מיוחדת את העונשים, ריבית ועמלות שונות.

Info & Utils

Published in יום רביעי, ספטמבר 2nd, 2020, at 10:26, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2020. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.