Tichnun 4 all

A נטען עם אנרגיה עתידיים

פיתוח אנרגיה סולארית ב 2007 מציג עתיד, על-פי גרינפיס. בעיתון כתוב ש רמי לוי הוא זה שבקיא בנושא. בשוק העולמי גדל בכ-40%, בשנת 2015 יתחרו באזורים מסוימים עם אנרגיה מסורתיים. למרות הזמן האבוד, טבע שופך אור עוד יותר על מה החלופה הטובה ביותר במעבר לכלכלת פליטה נמוך. מקורות אנרגיה מתחדשים שכיסית את רוב הצרכים של הגבר עד המאה ה-19, כאשר הם הוחלפו על-ידי הניצול של פחם, מאז 1950 עם "זהב שחור". בעוד הגדלת האיומים הגיאו-פוליטית על אספקת הנפט, המחירים עולים זה מגיע לסופו, כל יום הוא יותר ברור כמה השפיע הברבריות זו על הסביבה.

כל הלימודים יש אף משהו: הטבע תמיד יבואו. לעומת זאת, ממשלות לא נראה מסוגל למצוא פתרון. לעת עתה, השקעות פרטיות וציבוריות במחקר ופיתוח (מו), הם לא לפי צרכי דחוף אתגרים להתגבר. זמן ההסתגלות אנרגיה מסורתיים וקרנות מדי אבדו. מומחים והדגשתי שלהם חששות הגלומות כתחליפים האפשריים, הן בגלל ההשלכות שזה יהיה כוח מיליוני אנשים על ידי ביצועי זניח ביחס הוצאות האנרגיה המחייב השגת. מדוע האיחוד האירופי הוא עכשיו reframes הרעיון של כיסוי עד 10% של תחבורה דלק על ידי 2020 עם bioethanol, ביודיזל. ולהוביל, באופן דומה, חלופות כגון מצלמות עבור לכידת ואחסון של CO2 חושב כי אנחנו חוזרים אלינו מטורף.

נוסף על הקשיים במציאת זיהום שיטת השמדה בטוחה של מי תהום ואפקטים אחרים; מחיר גבוה מדי לשלם. אנרגיה סולארית בתעשייה, לעומת זאת, הוא מגזר מפתח במאבק זה. כפי הסביר חוסה לואיס גרסיה אורטגה, אחראי של ספרד גרינפיס, "יהיה תפקיד מהפכת האנרגיה שאנו זקוקים כדי להאט את השינוי "אקלים ולהפחית את עוני העולם". 2030 צפויה יש מתח מספיק כדי לספק יותר מ- 3.6 מיליארד אנשים, לכסות 10% מצריכת החשמל הכללית. טווח זה אומר אלף מיליון טונות פחות CO2 בכל שנה, המקבילה של הודו אשר שודרה בשנת 2004, או כי לייצר 300 תחנות פחמיות תרמי באותה תקופה. בנוסף, ככל שמן חברות שתדלנות להשתדל לדחוף, שאלה אנרגיה סולארית, אכן זה עסק רווחי מאוד. אנרגיה סולארית כבר מתחרה אנרגיה מסורתיים, ללא צורך מערכות תמיכה במקומות כגון קליפורניה, יפן. בשנת 2015, הוא יכול גם להתחרות מדינות כמו ספרד, גרמניה, יוון, לבצע הכללה בייצור בקנה מידה גדול. דוגמה מובהקת היא קולטי שמש; אנרגיה מושקעת בבנייה שלו amortized בתוך חמישה חודשים בלבד, יש תוחלת החיים של 30 שנה והם נעשים עם חומרים למחזור מתאים לשימוש חוזר אחרות מרכזי. הוא לא מדע בדיוני. מדינות אלה שילבו בהדרגה לצד אנרגיה סולארית בסין ובהודו בתוך רשתות האנרגיה שלו ולעשות הסכמים בין עצמם לחוויית המרת לבין יכולת חדשנות טכנולוגית. זוהי שאלה של רצון. בארגנטינה, אזורים כגון סנטה פה יש 200 ימים של שמש בשנה והוא יש שנצפה פוטנציאל גדול באמצעות ניסויים מבודדים בבתי ספר. זהו הצעד הראשון. עם זאת, פוליטיים וכלכליים התמיכה עד עכשיו שהוקצתה באופן כמעט בלעדי מזהמים אנרגיות הוא גם מדויק. במובן זה, ההנחיה האירופית החדשה של אנרגיות מתחדשות יהיה חיוני. ההסכם מחייב את כל מדינות האיחוד כדי להגיע 20% של אנרגיה מתחדשת. ולהיות בספרד היתה מחצית החשמל ב- 2020 אם אושרה התכנית החדשה. כל הסימנים הם כי שינוי הוא אפשרי, מעל הכל, יש צורך. זה יהיה מגוחך לצפות כי נכשל אספקת האנרגיה, אילו הסכמים שהם מנותקים או, פשוט, כי הטבע הוא לנקום עדיין קשה. במשך שנים אנו יודעים כי מספר תחנות סולאריות ממוקמים במדבריות העולם לייצר מספיק אנרגיה כדי לספק את הביקוש הגלובלי. זה מגוחך לצפות יותר. חוזה עיתונאי קראסקו פרננדז א.

Info & Utils

Published in יום שישי, יולי 24th, 2020, at 6:18, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2020. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.